Про нас

Host World — найкращий варіант для будь-якого рішення, яке може вам знадобитися. Швидкий огляд наших переваг переконає вас, що ви навряд чи знайдете кращий варіант.

Ми надаємо послуги найвищої якості на всіх континентах. Наше обладнання знаходиться в 17 країнах. Це означає найвищий рівень доступності незалежно від вашого місцезнаходження.

Наша команда гарантує постійну технічну підтримку, щоб ваш бізнес був постійно онлайн. Максимальний час відповіді – 10 хвилин. Це рекордно короткий термін, і, як показує практика, якщо за цей час вирішити вашу проблему, це максимально зменшить втрати.

Ми надаємо багатомовну підтримку, щоб гарантувати нашим клієнтам максимальний комфорт і ефективність найвищого рівня. 99,9% безвідмовної роботи — це гарантія того, що ваш бізнес буде постійно онлайн. Ціни на рішення VSP відрізняються в залежності від розташування сервера. Ви можете переглянути варіанти та вибрати той, який вам найбільше підходить. Всі вони доступні.

Отже, ось що ви отримуєте з нами:

  • Цілодобовий доступ до всіх ваших проектів: наші сервери працюють вдень і вночі.
  • Жодної паперової метушні, жодного підписання договорів: просто сплатіть підписку та користуйтеся нашими послугами, коли вони вам потрібні. Якщо вам більше не потрібне наше рішення, просто припиніть платити за нього. Ми не стягуємо комісій за скасування та не вимагаємо попереднього повідомлення.
  • Ціни доступні: завдяки тому, що ми працюємо на власному обладнанні, ми можемо дозволити собі пропонувати послуги за цінами, нижчими, ніж у наших конкурентів.
  • Відсутність ризиків втрати даних: жодні оновлення нашого програмного чи апаратного забезпечення не можуть призвести до втрати даних на вашому виділеному сервері чи VPS. Надійне резервне копіювання - гарантія цього.
  • Найсучасніше обладнання – гарантія високої якості послуг. Ми молода компанія, заснована професіоналами. Ось чому ми розуміємо важливість найсучаснішого обладнання. Ми застосовуємо тільки найкращі апаратні та програмні рішення. Тому ми впевнені у високій якості будь-якої нашої пропозиції.

Якщо ви все ще не впевнені, чи потрібен вам VPS чи виділений сервер, ми запрошуємо вас зв’язатися з нашим спеціалістом, щоб отримати професійну консультацію. Якщо ви вагаєтеся, який саме VPS або виділений сервер є більш оптимальним для вашого бізнесу, наш спеціаліст допоможе вам прийняти найкраще рішення залежно від особливостей та потреб вашого бізнесу.

Наш блог