VPS в Японії

Міста:
Чому ми?
 • Обладнання

  розташоване в 17 країнах

 • 9.9 секунд

  Відповідь LiveChat

 • 10 хвилин

  Відповідь тех підтримки

 • Багатомовна

  Технічна підтримка

 • 99.9%

  Безвідмовної роботи

Поширені питання:
Наш блог
Відгуки: VPS сервера Японія
Антон, 14.07.2022 Відмінне обслуговування, запропонували деякі нові продукти, які були кращими для нас.
Ольга, 21.06.2022 Я приємно вражена з точки зору кінцевого користувача. Ніколи не було проблем з цим хостингом і він надзвичайно швидкий!!! Я завжди раджу його своїм клієнтам. Я використовувала декілька хостинг-провайдерів, не було жодного кращого за хостинг у всьому; панель керування, якість, ціни, продуктивність тощо.
Darth Sidious, 12.07.2022 Я вважаю, що хост Host-World за ціною, яку він пропонує, є одним із найкращих, сайт ніколи не падає, і часті проблеми не виникають.
Геннадій, 06.07.2022 Відмінний результат! Мій веб-сайт електронної комерції з понад 50 тисячами товарів завантажується за одну секунду! Найкращі гроші, які я коли-небудь витрачав на плагін!
Анатолій, 14.06.2022 Хостинг від Host-World — найкращий хостинг, з яким я мав справу за два роки. Сервери швидкі та надійні.
Артем, 19.06.2022 Я перебуваю на тарифному плані «KVM VPS 16 Gb». Я встановив кілька веб-сайтів, і до цього моменту все працює нормально. Також чудове обслуговування клієнтів/ Так тримати.

Віртуальний сервер VPS Японія – це покоління серверів, оптимізоване для швидкості та продуктивності. Завдяки VPS від Host-World заснованому на дисках SSD NVMe, ви отримуєте надзвичайно швидке завантаження сторінок, безпрецедентну швидкість читання та запису та високу продуктивність диска. Відкрийте для себе справжню потужність віртуальних серверів в операційній системі Linux.

Купити VPS хостинг сервер Японія

Якщо ви плануєте вивести бізнес на інший рівень та хочете, щоб ваш проект був успішним, використовуйте високоякісні хост-рішення. Купити VPS Японія – це означає мати простір на сервері, який дозволяє створювати, публікувати та підтримувати вебсайт в Інтернеті. Обираючи ВПС сервер в Японії, ви отримуєте доступ до широкого спектра послуг з оренди: реєстрація домену, сайт, поштовий хостинг, SSL сертифікати, антивірус для сайту, моніторинг доступності тощо.

 • Відсутність обмежень. На сервері буде працювати стільки сайтів, скільки вистачить місця.
 • Більше свободи під час виборів ПЗ. Є можливість вибрати з запропонованих хостером операційну систему та встановлювати на неї програмне забезпечення: плагіни та програми, панелі управління хостингом.
 • Налаштування. Щоб VPS-сервером було легко управляти, користувачеві дають права адміністратора. Їх ще називають "права root" або "права суперкористувача".
 • Виділена IP-адреса. Кожен VPS-сервер унікальний.
 • Персоналізовані ресурси. Користувач VPS-хостингу отримує фіксований обсяг ресурсів: фізичну та оперативну пам'ять, пропускну спроможність тощо.

Оренда VPS Японія та її переваги

VPS – найпопулярніший вид хостингу. Віртуальний сервер розподілений між кількома клієнтами, що дає наступні переваги:

 • дешево - ви не платите за весь сервер;
 • зручно – ви отримуєте попередньо встановлену операційну систему та прикладні програми;
 • надійно – ми самі подбаємо про оновлення програмного забезпечення, захист даних та резервне копіювання.

За допомогою зручної панелі керування ви можете легко розмістити сайт, додати домени на наш якісний хостинг, створити пошту. Розібратися в налаштуваннях віртуального хостингу зможуть навіть новачки, а широкий асортимент хороших тарифів дозволить підібрати оптимальний набір ресурсів за вигідною ціною. Виберіть ВПС хостинг сервер в Японії та інвестуйте в успіх вашого проекту.

Ціна на VPS хостинг Японія

Якщо вам потрібен надійний серверний простір за розумною ціною, який не завантажуватиме сторінки зі швидкістю равлика, коли сусідній сайт отримує величезний сплеск трафіку, ВПС Хостинг Японія є хорошим варіантом для вашого бізнесу.

Щоб дізнатися яка ціна на VPS хостинг сервер в Японії використовуйте фільтри та виберіть параметри та періоди підписки, які вам підходять. Вибираючи довший термін дії договору, ви отримуєте нижчу середньомісячну ціну. Перевірте доступні варіанти на нашому сайті.

Читати повнісню